Лучани вивчили основи фотомистецтва за одну годину

26 Квітня 2018

У Молодіжному центрі Волині лучанам розповіли про те, з чого складається фотоапарат, чим відрізняються фотограф і професійний фотограф та як побудувати композицію. Про це розмовляли під час заняття з відомим луцьким фотографом Ярославом Близнюком. Чоловік багато років працював у фотостудії ще з плівкою, потім викладав фотомистецтво в коледжі, нині ж керує власною студією.

Ярослав Близнюк наголосив слухачам, що фото – це не просто якісна картинка. Виявляється, всі кадри глядач сприймає справа наліво та зверху й донизу. А ще чоловік запитав у присутніх, що для них фото. Одна з слухачок розповіла, що фотографує вже роками, розпочала із Зеніту, а тепер хоче дізнатися про новинки. На фотошколу «35 мм» жінка привела й донечку.


Фотограф розповів життєвий досвід щодо того, як фотографувати церкву. «Головне не обрізати хрест, інше – другорядне», – пожартував Ярослав.

Аби продемонструвати особливості роботи фотографа в приміщенні Ярослав зробив по кілька кадри на фотоапарати присутніх, давши поради щодо використання. Фотограф наголосив, що якість фото і їх чіткість – дуже важливі.

Також досвідчений фотограф порекомендував під час зйомки репортажу спершу «злитися» з аудиторією, тоді діставати фотоапарат та не бути надто нав’язливими, адже всі соромляться камери і це нормально. Тому для фотографа важливий контакт з аудиторією.0

Читати ще

Коментарі

Тетяна

були в Ярослава на фотосесії - надзвичайно гарні фото і фотограф дуже позитивна людина!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter