Радимо подивитися: «Людина-мураха» знову у справі

11 Липня 2018

У РЦ «Промінь» триває показ нового фільму від Marvel Studios "Людина-мураха та Оса"

"Таблоїд Волині" відвідав прем'єру і вирішив поділитись з читачами враженнями від побаченого.

Американський режисер Пейтон Рід, найбільш відомий за стрічками Завжди кажи «Так» та Розлучення по-американськи, потішив шанувальників супергеройського муві.

Людина-мураха та Оса значною мірою перевершила свого попередника – картину Людина-мураха 2015 року. Дивовижні спецефекти, чудові акторські роботи та динамічність сюжету справджують найсміливіші очікування.

На великому екрані глядачі вдруге зустрінуться зі Скотом Ленґом – добродушним іронічним хлопчиною, на долю якого випало стати володарем унікального костюму Людини-мурахи. За його допомогою головний герой отримує здатність миттєво зменшуватись та збільшуватись до будь-яких розмірів.

У другій частині “Людини-мурахи” вчений Хенк Пім розробляє технологію, що дозволить йому зменшитись до атомного рівня і відправитись у мандрівку по квантовій реальності, де тридцять років тому зникла його жінка Джанет ван Дайн (Оса). На заваді його планам стають торгівець чорного ринку Сонні Берч та Ава Старр (Примара) - дівчина, яка по вині Хенка багато років тому втратила своїх батьків. Задля досягнення своєї мети вчений підключає до справи Скота Ленґа, якому у першій частині “Людини-мурахи” вже довелося побувати на квантовому рівні та встановити телепатичний звязок з Осою.

Актор Пол Радд майстерно поєднує в образі Скота риси комічності та героїзму. У новому фільмі постать головного героя набуде деякої пікантності. Адже акторові доведеться на деякий час стати жінкою у чоловічому тілі.

Цінителям цікавої акторської гри запам’ятається чудова робота Ханни Джон-Кеймен в ролі Примари. Міміка та рухи молодої актриси яскраво відображають біль, агресію та божевілля героїні.
Вишенька на торті в акторському ансамблі – це комічні, гострохарактерні образи другорядних персонажів. Чого вартує один лише Майкл Пенья в ролі Луїса – колоритного індуса та вірного соратника Скота Ленґа.

Завдячуючи прекрасній роботі сценаристів (Ендрю Баррер, Гебріел Феррарі та Пол Радд), у фільмі не обійшлось і без фірмового марвелівського гумору. Такого великого масиву жартів та дотепів глядач, мабуть, не чув з часів тогорічного «Тор: Раґнарок». Пафос та патетичність, настільки притаманні фільмам про супергероїв, в даному випадку цілком поступаються місцем комедійності. Не останню роль тут відіграє і чудовий україномовний дубляж.

Любителі спецефектів та екшену також будуть задоволені. На них чекають вражаючі картини фантастичного мікросвіту, ефектні бойові сцени та динамічні погоні.

Стрічка «Людина-мураха та Оса» посідає у доробку Marvel Studios особливе місце. Вона є двадцятим, ювілейним фільмом компанії.

Нагадаємо, що показ прем’єри відбуватиметься у кінотеатрі Multiplex в РЦ «Промінь» до кінця липня.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter