Лесь Подерев'янський завітав до Музею Корсаків. ФОТО

11 Жовтня 2019

Текст і фото: Аліна ХОЛБАН

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбулася визначна подія – презентація виставки «Kultur-Natur». Роботи одразу трьох відомих митців – художника і драматурга Леся Подерев'янського, його доньки Анастасії Подерев'янської та зятя Олександра Смирнова – були представлені 10 жовтня у стінах музею.

На відкриття експозиції приїхав сам Лесь Подерев'янський, тож в цей вечір відвідувачів у музеї було чимало – багато лучан та гостей міста прийшли, аби взяти автограф, поспілкуватися та сфотографуватися з відомим митцем.

«Більшість знають Леся як літератора, але я знаю його як блискучого художника, який зробив багато на сторінках історії українського мистецтва. Сьогодні ми представляємо Леся Подерев'янського – художника та блискучого живописця в межах проекту "Kultur-Natur"», – цими словами відкрила урочисту подію мистецтвознавиця Зоя Навроцька.

«Картини не потребують зайвих речей. Їх треба споживати очима, так, як ви в ресторані споживаєте гарну їжу, і отримувати насолоду. Різниця в тому, що в ресторані ви насолоджуєтеся завдяки рецепторам на язику та в роті, а тут – ви це робите очима. Все дуже просто», – сказав Лесь Подерев'янський.

Що відбувалося на відкритті проекту «Kultur-Natur» у Музеї Корсаків – дивіться на фото «Таблоїда Волині»:***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter