Констанкевич купила «обійми» у луцького художника

11 Жовтня 2015
Депутат луцької міської ради Ірина Констанкевич придбала картину під назвою «Обійми з теплом» луцького художника, власника дизайн-студії «The Room» та автора портрета Кузьми Скрябіна, Юрія Чайки.

Світлини, на яких зображена Ірина Констанкевич зі своїм новим придбанням виклав у мережі Facebook автор картини – Юрій Чайка, підписавши: «Дякую за покупку. Чудовий вибір».
Як пояснив Юрій, депутат луцької міськради навідалася до дизайн-студії «The Room» у пошуках подарунка. Жінці припала до душі, з-поміж багатьох інших, робота саме Юрія Чайки «Обійми з теплом». «Усі наші картини, як і ця зокрема, заряджені хорошим настроєм і випромінюють лише позитив», – стверджує митець.

За словами Ірини Констанкевич, вона полюбляє бувати в цій галереї і роздивлятися роботи молодих луцьких художників. «Вони цікаві тим, що мають ідею, «не порожні» і демонструють сучасні креативні техніки, – вважає депутат міськради. – Ці роботи енергетично сильні, вони створюють настрій, мені особисто гарний настрій, і дають простір для думання».

Жінка розповіла, що ця картина по-новому відкрила перед нею художника Юрія Чайку, її колишнього учня: «Я з подивом відкриваю його собі знову…такий ось палімпсест».

Щодо картини «Обійми з теплом», Ірині Констанкевич імпонує оптимізм цієї роботи: «Жовтогаряче світло, яке огортає чоловіка. Оптичний ефект створює враження, що сонячна барва поглинає чорну. Оптимізм роботи притягує і обнадіює».
0

Читати ще

Коментарі

максим

Ірина Констанкевич імпонує як

пфф

А нічого, що ця "картина" —

ага

"незручненько" вийшло))))

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter