Як луцька художниця Алла Харчук стала відомою у Туреччині

08 Серпня 2018

Луцька художниця Алла Харчук не покидає улюбленого заняття навіть на відпочинку, саме тому завжди бере із собою палітру фарб та пензлі.

Цьогоріч жінка ловила натхнення на турецькому узбережжі, де встигла стати відомою та реалізувати усі намальовані полотна, вкотре довівши, що мистецтво поза межами, кордонами та континентами.
«Моя середземноморська променада... Або що я робила у відпустці. Коли починаєш ранок із зустрічі з морем не можеш відчувати негативні емоції. І не важливо чи літо за вікном, чи зима. Коли бачиш, як прокидається сонце, як потягується вода, мружачись від перших променів, починаєш розуміти, що море прекрасний психолог, який тебе і заспокоює, і надихає, і дає сил йти далі та допомагає забути усі твої життєві болі... Головне дочекатися ранку, відкрити очі, і обійняти поглядом море...Заглянути у вічі небу...Бо море і небо...Вони два символи безкінечності... Море, я ще повернусь до тебе...», – поділилася спогадами Алла.

Одним з покупців та поціновувачів робіт луцької художниці став турецький кухар, який зазначив, що готувати – то справа чоловіків, а жінки створені для прекрасного.


7

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter