«ГаРмИдЕр» створить ексклюзивну виставу для фестивалю «Meridian Lutsk»

09 Серпня 2017
Театр «ГаРмИдЕр» вперше створить виставу під час театральної лабораторії у Карпатах. І зробить це спеціально для міжнародного поетичного фестивалю «Meridian Lutsk».

Більш ніж на тиждень семеро акторів відгородяться від усього навколишнього світу, аби в режимі активного мозкового, фізичного та душевного штурму створити 7 портретів поетів різних країн і народів, які є учасниками цьогорічного фестивалю.
Театральна лабораторія проходить у с. Ворохта (5-13 серпня). До переліку акторів-експериментаторів ввійшли: Павло Порицький, Марина Ткачова, Ірина Силюк, Петро Дмитрук, Дмитро Безвербний, Наталія Шепель, Марія Доманська. Хореограф – Юлія Варченко. Режисер – Руслана Порицька.
Директор фестивалю «Meridian Lutsk» Елла Яцута прокоментувала це так:

«Міждисциплінарність та полікультурність будь-якого масштабного дійства має забезпечуватись різними факторами. Ми раді співпрацювати з театральною студією «ГаРмИдЕр» і очікуємо від них справді вибухової постановки! У Луцьку знову зазвучать поезії давно забутих авторів різних національних культур. Це надзвичайно цікаво і навіть трішки моторошно, як багато ми ще не знаємо про Луцьк!»
Нагадуємо, що Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Lutsk відбуватиметься у Луцьку 6-8 жовтня. Вже скоро у продажу з’являться квитки.

Організатори: ГО «Мистецьке об’єднання «стендаЛь», Міжнародна літературна корпорація Meridian Czernowitz

Партнери фестивалю: Луцька міська рада, Генеральне Консульство Республіки Польща у Луцьку, ПРАТ «Волинська обласна друкарня», ТОВ «КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ Україна»

0

Читати ще

Коментарі

Прохання

,будь ласка, не треба........

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter