«Фіолет» презентував 14 причин «не злетіти з рейок цієї осені». АУДІО

03 Листопада 2020

Цього листопада гурт «Фіолет» презентував збірку аудіопоезії – 14 віршів про життя і любов в часи зневіри. Дебютна збірка аудіопоезії Сергія Мартинюка, записана під час карантину в Києві і Карпатах разом з гітаристом гурту Романом Андрухівом.

«Записати альбом віршів було моєю давньою мрією, на яку завжди бракувало часу і саме "того" настрою. Але після минулорічного акустичного туру, під час якого я читав свою поезію під музичний супровід Романа, стало зрозуміло, що збірка — це питання часу. "14 поважних причин" — це 14 віршів про життя людини, яка шукає себе і своє місце в цьому світі. Дякуючи Роману, який проробив титанічну працю — кожен вірш отримав повноцінну музичну історію», — розповідає Колос.

Тематика віршів, як завжди, всебічна — від ліричних пошуків героя до соціальної і, навіть, політичної проблематики.

«Оскільки кожен вірш — це, по суті, повністю автономний твір, то музика та інструментарій в них абсолютно різні. Від хаотично нарізаних семплів та кусючих синтезаторів, до акустичної гітари і навіть акордеону, записаного на диктофон смартфону», - каже Роман.

До збірки увійшли як вірші з книги Колоса «Реп’яхи», так і досі ніде неопублікована поезія 2020-го.

«14 поважних причин... остаточно не злетіти з рейок цієї осені і прем‘єра нашої давно обіцяної збірки аудіопоезії! 14 різнотематичних віршів з музичним супроводом від Романа Андрухіва, який заморочився і написав 14 повноцінних музичних історій з відсилками до пісень «Фіолету» і в окремих композиціях, і цілком новими замальовками. Роман займався й записом альбому і це для нього виявився дуже важливий досвід!», – розповідають музиканти.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter