• банер чікос

Фільм волинського священника відзначили на міжнародному фестивалі

23 Листопада 2020

Волинський священник Степан Ярема, настоятель храму святого апостола Андрія Первозванного в селі Струмівка, привіз нагороду із XVIII Міжнародного фестивалю православного кіно «Покров».

Документальна стрічка «Історія однієї любові», режисером якої він виступив, здобула на фестивалі «Приз гдядацьких симпатій».

Про це повідомляють на сайті Підгайцівської громади.


Його фільм – це зворушлива розповідь про багатодітну родину священика Андрія Дзюби з села Любязь, що на Любомльщині. Історія отця Андрія та матушки Олени вражає тим, що вони народили й виховали 14 дітей. А молодим батькам ще й сорока років немає.

Сьогодні українцям доводиться зважуватися на другу-третю дитину, а тут – аж 14! Що з ними робити навіть страшно подумати. Подружжя погоджується, що важко було з першими трьома дітьми, а з кожним наступним цифри вже не мали такого лякливого значення.

Зараз старші в усьому допомагають. Старшенькі ж, хоч мають менше часу на дозвілля, своїм старшинством, на диво, гордяться, що є хорошими помічниками для батьків.

«Багатодітність вчить любити, вона допомагає боротися з егоїзмом. Це – найголовніше», - йдеться в кінострічці.

Велика сім’я – це великий клопіт. Буває, що в господарів опускаються руки, але тоді молитва піднімає серце. Саме віра, що Бог допоможе, викорінює страх народжувати без високого заробітку, житла, всупереч застереженням лікарів, і, можливо перешіптуванням та осуду ближніх.

Нагадаємо, що «Приз глядацьких симпатій» - це вже друга така нагорода для Степана Яреми. Минулого року на цьому ж фестивалі «Покров» його документальна стрічка «А жінка в світ приходить для любові» також стала «симпатією глядачів» і здобула 3 місце у своїй номінації.

1

Читати ще

Коментарі

Олена

Погугліть, будь ласка, про організаторів цього фестивалю, а особливо, про його учасників, перед тим, як писати таку "милу" статтю

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter