Діджеї з Луцька представили колекцію одягу на Ukrainian Fashion Week

19 Жовтня 2015
Двоє український діджеїв Володимир Демчиньский, більш відомий як MC Dym та Artem Neba, які значну частину життя провели в Луцьку, разом зі своєю командою презентували власну колекцію одягу на «Ukrainian Fashion Week» 2015.

Український бренд одягу під назвою «Dastish Fantastish» представлений на загальновизнаному міжнародною спільнотою Українському Тижні Моди в Києві у неділю, 18 жовтня. Творці проекту – два друга, дизайнер бренду МС Dym, який п'ять років навчався в Луцькому технічному університеті на кафедрі дизайну та відомий на всю Україну діджей Artem Neba, координатор проекту. Чоловік вчився в СНУ імені Лесі Українки.

[caption]
MC Дим – співвласник бренду «Dastish Fantastish». Дизайн одягу «космічного» бренду лежить на його плечах [/caption]
[caption]
Artem Neba на «Ukrainian Fashion Week» 2015. Координатор проекту, відповідає за музичну частину бренду «Dastish Fantastish» [/caption]

Назва колекції – «Dynamic». Основним її елементом, за словами Артема, є коло, як стилізований прототип нейтронної зірки «Пульсар» – найбільш динамічного тіла, відомого у всесвіті. Саме тому у цій лінійці одягу дуже багато космосу, геометричних ліній, футуризму. «Вважаю, для нас це був великий успіх: ми кайфанули від цього», – ділиться враженнями засновник бренду.

Неординарним реквізитом колекції стала маска сірого кольору, невід’ємний аксесуар кожної моделі, що виходила на подіум. Він дає можливість людині дихати. Колекція «Dynamic», твердять її розробники, створена для космосу, а тому все повинно відповідати вимогам перебування в цьому середовищі: «Якщо ви перебуваєте за межами землі, вам потрібно буде обов’язково повітря. Якщо ми в космосі, то маска дозволяє чимось дихати».

Для показу підбирали спеціальних моделей, здебільшого із київського агентства «Провокатор». Основна вимога: коротко стрижені, а ще краще – лисі чоловіки. На них був особливий макіяж: космічного, срібного кольору, щоб краще передати стиль колекції.

Після показу Сергій Рибік, один з найвідоміших MC в Україні, який, крім того, очолював журнал «Maxim», займався одеським клубом «Ibiza» на сторінці у «Facebook» написав: «Я людина старомодна, інстаграмом не користуюсь і з хіпстершами не цілувався. Але колекцію Dastish Fantastish оцінив. Красиво. Яскраво. Просто».

[caption]
МС Рибік оцінив колекцію «Dastish Fantastish»[/caption]
Діджей, координатор проекту «Dastish Fantastish» Artem Neba повідав «Таблоїду Волині» історію створення одягу «Dastish Fantastish» та планами на майбутній його розвиток.

Назва бренду – це фраза, яка була дуже популярною в 90-ті роки. «Тоді приходили різні іншомовні слова, на кшталт «ракамакафо», що походили з інших країн. Ми взяли одну з назв, яка вклинилась в багатьох в голові в 90-ті роки», – розповідає Артем.

Це вже не перша колекція «Dastish Fantastish», яка вийшла в світ. До того одяг стріт-фешн культури тричі презентували в нічних клубах та різних арт-об’єктах. Цього року лінія одягу доросла до показу на «Ukrainian Fashion Week». «Для нас це великий досвід, новий рівень, – запевняє Artem Neba. – Побути там серед дизайнерів, показати себе, подивитися що може кожен, побувати за лаштунками, адже ми не бренд, який показує високу моду. Ми більше стріт-фешн. У нас своя геометрія, мінімалізм свій».

Символіка бренду: трикутник на чорному тлі, в середині якого розміщена зірка: «Зірку ми взяли ще з 90-тих, то був один з найулюбленіших наших знаків, багато де використовувався. Трикутник – дань того, що в нас багато геометричних ліній. Зірка, ще й до того – це відголос космосу, сили і знань», – ділиться Артем.

Творці космічного одягу – двоє друзів, MC Дим та Artem Neba, обидва жили й навчалися в Луцьку, обидва займалися музикою і модою, створивши симбіоз музики та стилю. «Дизайнер цього проекту, все що можна побачити – MC Дим. На його плечах лежить найбільша частина. Я більше відповідаю за музичну частину, хоча ми й доповнюємо один одного і в музиці, і в одязі: у нас такий дружній симбіоз», – стверджує чоловік.

Читати також: ЛУЦЬКИЙ БРЕНД ОДЯГУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НА UKRAINIAN FASHION WEEK
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter