Condom Challenge: на зміну відрам у мережу прийшли презервативи з водою

02 Грудня 2015
Мережа – справжній клондайк для креативних людей, які бажають засвітитися. Condom Challenge – новий флешмоб, що прийшов на зміну колись популярному Ice Bucket Challenge, і стає популярнішим щодня.

Учора,1 грудня, світ відзначав день боротьби зі СНІДом, а молодь відзначалася креативністю, та використовувала презервативи не зовсім за призначенням. Чи то так, зовсім не за призначенням: наповнювали їх водою, і скажімо, нестандартно одягали один-одному на голови.

Довгий час в інтернеті виливали на голову воду з відер. Багато хто з вас, напевно, навіть сам таке знімав*-). Тепер же сенс ще «глибший». Молоді люди наповнюють презервативи з водою і веселяться, кидаючи їх на голови один-одному. Контрацептив, під дією законів фізики, застрягає на голові «жертви». Від цього всім, звичайно ж, стає ду-у-у-у-у-же весело! Такі відео відзняли вже сотні молодих людей. Мета нового флешмобу поки лишається таємницею. Головне – весело!

Чекаємо, поки хтось з відомих волинян не стане першовідкривачем у Condom Challenge і, можливо, таки додасть веселій забаві якоїсь суті.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter