Чим здивував гостей з усієї Волині унікальний МСУМК. ФОТО

11 Жовтня 2018

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків вже встиг стати не лише унікальною пам’яткою культури, а й місцем важливих зустрічей, переговорів, побачень, відпочинку та навіть професійного росту.

Цієї середи музей приймав почесних гостей – вчителів мистецтва з усієї Волині. Вони приїхали до Луцька на курси підвищення кваліфікації при інституті післядипломної освіти, а отримали нагоду почути не лише фахові лекції та продемонструвати свої знання, а й побачити найсучасніше мистецтво України у найсучаснішому творчому просторі.Дехто уже бував у МСУМКу раніше, але більшість потрапила сюди вперше, тож емоційно ділилася між собою враженнями. Передусім здивував масштаб музею, адже екскурсія усіма залами розтягнулася на 2 години, не залишила байдужими й експозиція, вибудована так, аби кожен, незалежно від смакових вподобань, міг знайти для себе щось особливо цікаве.

Тут зібралися люди різного віку, смаків, поглядів та сприйняття, яких пов’язує одне – любов до мистецтва і розуміння його. Вони намагалися якомога уважніше слухати, фотографувати та знімати на камери мобільних, аби потім мати змогу підкріпити свої уроки наочним матеріалом. Неабияк вразило вчителів і сучасне мультимедійне мистецтво, зокрема відео-арт, QR-кодування, кімната з проектором і білим світлом.
Дещо здавалося занадто епатажним, але під час ближчого знайомства з історіями створення робіт та їхніми авторами все ставало на свої місця. Екскурсію усіма залами та складовими музею провела для почесних гостей менеджерка Ірина.

А по завершенню на них очікував святковий фуршет, під час якого радо ділилися думками та поглядами з приводу побаченого, та перегляд фільму на мистецьку тематику.
3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter