Батьки захищають Батьківщину: українські підлітки вразили своїм неоновим шоу на America’s Got Talent. ВІДЕО

03 Січня 2023

Українські танцюристи Light Balance Kids вразили своїм виступом на шоу America’s Got Talent.

Про це розповідає NV.Life.

Підлітки, які танцюють у темряві та створюють неонове шоу, представили свій виступ на американському шоу талантів у понеділок, 2 січня.

Група Light Balance Kids, яку називають «світловими дітьми», перед виступом звернулася до суддів проєкту, нагадавши про війну в Україні. Танцюристи розповіли, який шлях подолали, щоб виступити на сцені America’s Got Talent та зізналися, що деякі з їхніх батьків наразі захищають Україну від російських окупантів.

Виступ українських підлітків настільки вразив суддів, що один із них, канадський ведучий і комік Хоуї Мандель вдарив по кнопці Golden Buzzer, викликавши «дощ» з конфетті і тим самим відправивши Light Balance Kids до півфіналу проєкту.

«Тут таке дивовижне послання. Там, звідки ви родом, на цей час, можливо, найтемніше місце у світі, і ви перетинаєте земну кулю, щоб принести нам світло. І якщо я можу зробити що-небудь, що завгодно, від імені Америки та America’s Got Talent, щоб принести вам ще більше світла, ніж ви принесли нам, я хотів би зробити це для вас», — заявив Мандель.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter