«Бабця-сатаністка, коли вишиває хрестиком, то шипить»: Притула і лучани

02 Квітня 2015
У день сміху, 1 квітня, до Луцька завітали справжні «Вар’яти», аби посмішити луцьку публіку та подарувати їй гарний святковий настрій.

Виступ колективу відбувся у «Basilic show». Охочих послухати жарти Сергія Притули і команди набився повен зал. До слова, за кошти, отримані від квитків на концертах, «Вар’яти» купують необхідні речі для бійців, котрі воюють у зоні АТО.Вийшовши на сцену, Сергій Притула сказав що Луцьк – це місто, де завжди зберігають культурні і духовні цінності народу: «От сьогодні виходжу на сцену, дивлюся в зал і бачу – піст!», - сказав на підтвердження ведучий.

З присутніми він поділився тим, що їхнє шоу крутіше навіть за «Океан Ельзи», тому що легко зібрати стадіон у Львові, а зал на 600 чоловік у Новояворівську при -11 градусів – це подвиг!Також Притула проанонсував майбутній концерт колективу «Вар’яти» у Луцьку в честь їхнього п’ятирічного ювілею. Відбудеться він у перших числах червня на 18:00 у Волинському обласному драматичному театрі ім. Тараса Шевченка.Для тих, хто прогавив концерт «Вар’ятів», пропонуємо кілька жартів від Притули і його колеги Владзьо.

«Олю в колективі завжди називали зажигалкою. Не тому що вона вміла гарно зажигати, а тому що постійно губилася під час п’янок».

«Після того як Віка завагітніла, в житті її хлопця усе змінилося: і телефон, і адреса, і прізвище».

«Міністр палива та енергетики буде горіти в пеклі по 7 гривень за кубометр газу».

«Бабця-сатаністка, коли вишиває хрестиком, то шипить».

«Андрій зі Львова зрозумів, що дитина не від нього, коли вона сказала своє перше слово – «Атєц».

«Після хрестин на двісті чоловік батьки ледве відмили дитину, тому що коже підходив і казав: «Але файне, тьху-тьху-тьху на тебе!».

«Віктор Павлік застрелив білку і пошив собі дублянку, шапку, рукавиці, а то шо полишалося, поклав перед каміном».

«Цигани кидалися дохлими воронами, бо дуже хотіли погратися в «енгрі бьордс».

«Петро запив віагру редбулом і за ніч стерся».

"Сільській вчительці, в якої 7 дітей, 2 гектари поля і чоловік алкоголік, глибоко начхати на прем’єру «50 відтінків сірого».
Текст: Олена Горєлкіна
Фото, відео: Дмитро Кухарук
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter