Ада Роговцева розкаже в Луцьку про загрозу арешту в Росії

08 Вересня 2015
Відома акторка театру і кіно, народна артистка України Ада Роговцева разом із донькою Катериною Степанковою – теж авторкою, приїдуть до Луцьку на власний творчий вечір «З тими, кого люблю».

Зустріч з лучанами, яка відбудеться 5 жовтня о 19.00 в обласному драмтеатрі, Ада Роговцева організувала на продовження гастролей Україною, під час яких вона з донькою збирали гроші для воїнів АТО. Власне, цей факт став приводом для політиків Росії сфабрикувати кримінальну справу проти акторки.

Як розповіла Ада Роговцева в інтерв’ю каналу «Україна», вони з донькою зібрали для госпіталю в АТО 52 тис. грн. «У Москві почули дзвін, та не знали, де він, – каже акторка. – Тоді я якраз дознімалася у них, і вони вирішили, що я в Росії заробила гроші і профінансувала військові дії». Отож, тепер акторів заарештують, як тільки вони перетнуть кордон з Росією. Детальніше про скандал можна буде дізнатися особисто в акторки на зустрічі з лучанами.

До слова, вартість вхідних квитків на творчий вечір Ади Роговцевої «З тими, кого люблю…» стартує від 100 гривень – найдорожчий білет коштує 200 грн.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter