«Acoustic Diary»: колекція найкращої акустичної музики

27 Лютого 2015
«Acoustic Diary» – це музичний відео блог, метою якого є поширення акустичної музики. Організатори проекту створюють кліп для акустичного виконавця, а потім виставляють його на офіційній сторінці «Щоденника». Щоб не бути голослівним «Таблоїд Волині» покаже проект «Acoustic Diary» за роботою.

Команда складається із двох людей: Володимира Штуня - оператора та режисера «Щоденника» та Ганни Рибак – графічного дизайнера та редактора проекту.

Організатори розповідають, що подача відео відбувається одним кадром, тобто задіяна одна камера і одна точка зйомки. Але це не тому, що апаратури не вистачає, зовсім ні! Такий прийом використовується для того, аби глядач міг максимально поринути в ту атмосферу, в якій знімається кліп. Це ще раз підкреслює, що проект не сценічний, а максимально наближений до глядача.

Володимир Штунь розповідає, що їм подобається створювати те, що викликає захват у людей. Кажуть, що роблять це безкоштовно.Організатори розповідають, що працюють уже півроку. На сьомому місяці роботи «Acoustic Diary» показує чергову перлинку акустичної музики - гурт «Seraphins». До слова, перлинка ця імпортна – made in Italy!«Зйомки часто бувають спонтанними, - каже Володимир Штунь. - Якось на зйомках кліпу для гурту «Фіолет» відволіклися на акустику. Отак з’явився акустичний кліп гурту, який має назву «5 хвилин».А вуличного музиканта зі Львова й зовсім випадково зняли. Пана В’ячеслава зустріли у Львові, відразу помітили, що чоловік займається улюбленою справою. Він своєю музикою дарував посмішки перехожим та створював настрій вулиць. Чоловік так вправно володів гармонікою та гітарою, що творці «Acoustic Diary» просто не могли не поділитися цим зі своїми підписниками, яких спільноті нараховується понад 900. Серед них є учасники з усієї України. Проект давно вийшов за межі Луцька.

З італійцями також вийшла така вдала випадковість. Гурт «Seraphins» приїжджав до Луцька з концертом та запросив Володимира Штуня знімати для них Live відео. Після обговорення деталей зйомок концерту, Володимир вирішив запропонувати їм взяти участь у проекті «Acoustic Diary». Один дзвінок – і вони погодилися.

Організатори проекту часто знімають кліпи на вулиці: на Трухановому острові, на залізничних коліях, на даху будинку.«В такій атмосфері не завжди комфортно працювати, - каже Володимир. - Іноді кілька годин чекаємо, коли настане тиша. Надворі, хоч і не люта, але зима, тому необхідно знайти місце для зйомок. Якось у пригоді стала кафе-винарня «Виноград» .

Адміністрація залюбки прийняла гостей, напоїла чаєм та дозволила розмітитися при вході до закладу.

Отож, добре зігрівшись та випивши смачного чаю, всі приступили до роботи. Музиканти з першої спроби блискуче зіграли пісню «The Wanderer» і одразу отримали винагороду – оплески перехожих. Результатом зйомок були задоволені і учасники гурту «Seraphins», і організатори проекту «Acoustic Diary».

«Таблоїд Волині» ділиться свіженьким кліпом й сподіваються, що читачі будуть ним задоволені.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter