VolWest Автоквест – новий формат святкування Дня торгівлі у Луцьку

22 Липня 2020

Щороку до Дня торгівлі, який в Україні відзначають 26 липня, для працівників інвестиційної компанії VolWest Group організовують масштабну Спартакіаду. Втім, цьогоріч, через несприятливу епідеміологічну ситуацію у регіоні, святкування відбудеться у новому форматі – VolWest Автоквест.

Автоквест – аматорське спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами або окремими гравцями.

Під час гри команди вирішуватимуть логічні завдання, здійснюватимуть пошук на місцевості, будуватимуть оптимальні маршрути переміщення, шукатимуть оригінальні рішення і підказки. Після завершення чергового завдання команди переходять до виконання наступного. Переможе та команда, яка виконала всі завдання швидше за інших.

«Ви трішки побігаєте, трішки пошукаєте і добряче подумаєте. Доведеться розв’язати декілька ребусів, скласти до купи ланцюжки з кодів, пофотографуватись, може, до когось позалицятись і познайомитись з новими методами шифрування. Хто зна, куди вас приведе квест?», – інтригують організатори.

VolWest Автоквест відбудеться 24 липня.

Слідкувати за онлайн-трансляцією можна за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЩО ВІДБУВАЛОСЯ ТА ХТО ПЕРЕМІГ НА МАСШТАБНІЙ СПАРТАКІАДІ «VOLWEST GROUP». ФОТО


5

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter