У Теремно відгуляють «Червоне весілля»

01 Вересня 2018

Харків'яни і кияни кличуть на «Червоне весілля» у Теремно в рамках фестивалю театрів «Мандрівний вішак».

Учасницький перформанс «Червоне весілля», драматургію якого створила Вікторія Миронюк, а режисуру живої газети Костянтин Васюков і Ганна Онищенко, намагається дослідити перформативну схему цієї весільної церемонії ранньорадянського періоду.

Червоне весілля повинне було замінити традиційні релігійні святкування шлюбу й утвердити символічне єднання молодят між собою та з колективом. І от, через гру весілля запрошує глядачів зануритись в ідеї та естетику ранньорадянської ритуальності та подумати над наступними питаннями: що залишилось від історії, яка ознаменувалась авангардними на той час концепціями про любов, сексуальність та колективну працю і життя? Як колективна память впливає на наше індивідуальне сприйняття історії радянського минулого? І, зрештою, як ця сценічна робота може прокоментувати процеси в нашому постреволюційному сьогоденні, і, зокрема, так звану декомунізацію?

Відповіді на ці запитання актори харківського «Публіциста» уже шукали з учасниками-глядачами на «GOGOLFEST» у Києві та Маріуполі, на «ParadeFest» у Харкові, у ЦСМ «Дах» у Києві, на фестивалі театрів у Львові й навіть у Іспанії. А тепер це відбудеться у Теремно!

«Записуйся у ряди учасників! Кількість місць є дуже обмеженою!», – повідомляють організатори.

Дійство відбудеться 30 вересня у Теремнівському будиноку культури (вул. Теремнівська, 59). Початок о 16.00 (тривалість 1 год 30 хв).
Ціна: 100 грн, квитки вже у продажу


​​​​​​​
Довідка:

21-30 вересня у Луцьку відбудеться п’ятий Міжнародний фестиваль театрів за межами театру «Мандрівний вішак», який театр «Гармидер» організовує спільно з Департаментом культури Луцької міської ради. Цьогоріч театр «ГаРмИдЕр» присвячує свою волонтерську роботу з організації та проведення фестивалю 15-річчю своєї творчої діяльності. Ювілейний фестиваль буде проведено в іншому форматі, який передбачає багато експериментів.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter