У Музеї Корсаків готують новий артпроєкт «Металеві сльози»

23 Серпня 2023

У п’ятницю, 25 серпня, о 18:00 відбудеться відкриття виставки Франсуази Оз та Богдана Перевертуна «Металеві сльози» у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків.

Про це інформують організатори.

Франсуаза Оз (1988 р.) та Богдан Перевертун (1991 р.) живуть та працюють в Одесі. Закінчили Одеське художнє училище імені Грекова. Працюють разом з 2003 року. Використовують такі медіа, як живопис, скульптура, інсталяція. Учасники численних проєктів та виставок, засновники бренда керамічних прикрас «Francoise Oz».

«Наскільки ірраціональне відчуття безпеки, яке останнім часом зазнало стільки метаморфоз? Первісний страх вогню, грому та блискавки та умовний, набутий — вибухів ракет — своєрідна подвійна експозиція сьогодення», – йдеться в анонсі.

Експозиція «Металеві сльози« — чітко спрямований наратив, у якому паралельно розквітають справжні ілюзії, занурюючи глядача у сяючий всесвіт посиленого сприйняття реальності, яке приводить до глибоких рефлексій та неочікуваних відкриттів.

Експериментуючи з медіа, митці не обмежують себе, застосовуючи численні матеріали, методи та формати. Багатошарові композиції, у яких парадоксально поєднуються риси модернізму та постмодернізму, вібрують та викликають відчуття музичного ритму та руху у просторі.

Вхід на відкриття виставки безкоштовний. Музей Корсаків знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Карбишева, 1, КРЦ Адреналін Сіті.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter