У Луцьку запрошують провести вечір у веселій компанії хлопців з «Те саме шоу»

14 Вересня 2021

15 жовтня о 19:00 у Волинському Академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка відбудеться виступ «Те саме шоу».

«Без змін не буває розвитку. А наш гумористичний колектив прагне розвиватися. Тому маємо для вас новину: ми пішли у самостійне вільне плавання. Це наш час – час змін та експериментів. Ми – "ТЕ Саме Шоу". З тими самими людьми: Віталієм Тильним, Володимиром Жоглом, Валентином Сергійчуком, Сергієм Полупаном та Володимиром Ковцуном. Ми взяли до себе на борт ще україномовний стендап і вирушаємо у ваше місто з новою програмою», – говорять організатори.


«Те Саме Шоу» – це саме те шоу, яке потрібне всім, хто любить справжній український гумор! І ми продовжуємо робити те, що найкраще вміємо – жартувати українською там, де вона звучить! Там, де нас чекають!


«Те Саме Шоу» – це ті самі півтори години сміху, до яких ви звикли. Це та сама добра комедія, в якій кожен впізнає себе. Це та сама атмосфера і драйв, тільки по-новому і зі свіжим подихом на повні груди.
Чекаємо на своїх концертах кожного. І обіцяємо, що ви захочете до нас повернутися!

Соцмережі:

FB: https://www.facebook.com/TeSAMeShow

Instagram: https://instagram.com/tesameshow

Tiktok: https://vm.tiktok.com/ZMR2bBj4c/

Квитки можна придбати за посиланням: https://igogo.com.ua/events/ukgumor-sou-varatirugumor-sou-varati


3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter