У Луцьку з новою програмою виступить Капела бандуристів

06 Березня 2023

У п'ятницю, 10 березня, в Палаці культури виступить знаменита Національна заслужена КАПЕЛА БАНДУРИСТІВ України імені Г. Майбороди.

Свою подію колектив присвячує видатному українцю – Тарасові Шевченку, адже у ці дні вже традиційно, понад двісті років поспіль, щорічно у всьому світі вшановують пам'ять нашого Кобзаря.

«Наша програма "Свою Україну любіть..." – буде потужною та цікавою. Можемо обіцяти точно - таких емоційно-мелодійних, нових пісень на знайомі поезії Великого Тараса ви ще точно не чули! Також обіцяємо багато знайомих улюблених творів. Тож до зустрічі!» – запрошує на концерт художній керівник Капели Юрій Курач.

Капела бандуристів є одним із найдавніших українських професійних колективів та заснована у 1918 році гетьманом Павлом Скоропадським. За цей час вона стала невід’ємною частиною нашої музичної історії, виступаючи з концертами у всьому світі.

Зараз Капела активно долучається до підтримки ЗСУ, виступає з благодійними концертами у Європі: Польщі, Чехії, Австрії, Німеччині та інших країнах.

Концерт у Луцьку стане частиною масштабного всеукраїнського туру на пошану Тараса Шевченка, який охопить 13 міст.

Квитки – за посиланням:
https://lutsk.karabas.com/ua/kapela-banduristiv-svoyu-ukrayinu-lyubit/order/

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter