У Луцьку виступить «Пікардійська Терція»

29 Листопада 2021

10 грудня «Пікардійська Терція» приїде до Луцька з ексклюзивною програмою «Сад ангельських пісень». Концерт відбудеться у волинському облмуздрамтеатрі. Початок – о 19:00.

«За доброю багаторічною традицією піккардійці наприкінці року вирушають у концертний тур містами Західної та Центральної України. Аби музично підвести підсумки року, що минає, і зарядити усіх добром та позитивом на рік прийдешній.

Від початку 2021 року "Терція" концертувала містами України із месседжем «Карантин – явище тимчасове, а музика – вічна». Так склалося, що і під завісу року цей посил від музикантів усе ще актуальний. Відтак усі концерти зимового туру формації проходитимуть із дотриманням карантинних вимог МОЗ, чинних на час проведення заходів.Концертна програма "Пікардійської Терції""під символічною назвою "Сад ангельських пісень», яку колектив представить 10 грудня у Луцьку, в Драмтеатрі, об'єднає в собі усе те найкраще, що акапельний колектив створив протягом уже понад 29-ти років творчості: "Старенький трамвай", "Пустельник", "Берег ріки", "Шаляла"…», – повідомляють організатори.

«За останні два роки нам так бракувало живих зустрічей… За цей період "турбулентних" умов ми дуже скучили за нашими слухачами. Тому кожна нагода побачитися наживо – безцінна. Тим паче у нашому віці, коли кожен новий рік на сцені – не просто досягнення, а й велика радість, – розповідає художній керівник «Пікардійської Терції» Володимир Якимець. – Відтак, окрім хітів, на концерті у Луцьку ми пригадаємо наші перші кроки на сцені, а це народні пісні "Туман яром" та "Горіла сосна". Презентуємо іще невидане – "Наче зграї птиць" Володимира Івасюка та "Львів" Лесика Дацюка. А також те, що не так часто виконуємо, – "Сядеш у поїзд", "Очі відьми"... Одне слово, постараємося створити справжній "Сад ангельських пісень"».

А наступного, 2022-го, року «Пікардійська Терція» святкуватиме поважний ювілей – своє 30-річчя. З цієї нагоди вокальна формація готує не один музичний сюрприз.

Квитки на концерт «Терції» 10 грудня у Луцьку доступні онлайн:

https://lutsk.karabas.com/ua/pikkardijska-terciya-27/order


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter