Успішно!

У Луцьку відбудеться зустріч з АЗОВ.ONE та «Азов.Супровід»

У Луцьку відбудеться зустріч з АЗОВ.ONE та «Азов.Супровід»

Подія відбудеться 29 березня у кафе суспільного впливу misto.cafe (вул. Богдана Хмельницького, 26).

Як бригада «Азов» залучає кошти на свою діяльність і зміцнює партнерства? Як правильно будувати комунікацію між цивільними та військовими? Відповіді на ці питання дадуть представники AZOV.ONE та «Азов.Супровід» під час зустрічі в Луцьку.

Подія відбудеться 29 березня у кафе суспільного впливу misto.cafe (вул. Богдана Хмельницького, 26).

Батальйони та підрозділи – це основа «азовської родини». Та до неї також входять служби, які всіляко допомагають бійцям на полі бою та поза ним. Ця зустріч – можливість дізнатися більше про їхню роботу та підтримати бойові підрозділи «Азову».

О 14:00 стартують два блоки лекцій:

  1. «Етична комунікація з військовими та ветеранами». Спікери: психолог служби супроводу Владислав Зайченко та кейс-менеджерка з супроводу поранених Яніна Колотило;
  2. «Мережа довіри: залучення партнерів та вибудова звʼязків в АЗОВ.ONE». Спікери: керівник відділу партнерств Владислав Хлопенко та менеджер партнерств Геннадій Сухарніков.

 

Вхід — вільний донат (на місці в день проведення події). Кількість місць на лекції — обмежена, тому необхідно зареєструватися

Впродовж дня охочі зможуть придбати мерч за донат: патчі та шеврони АЗОВ.ONE та «Струм», піни, книги пов’язані з «Азовом», футболки «10 років Азову» тощо.

«Ви зможете більше дізнатися про роботу відділу фандрейзингу бригади та частини медслужби, яка займається підтримкою поранених та їхніми сім‘ями. Усі акумульовані за донати та кошти з мерчу підуть на закриття першочергових потреб бойових підрозділів «Азову», — кажуть організатори.

Довідково:

AЗОВ.ONE – відділ фандрейзингу бригади «Азов», створений командирами, котрий є надійною ланкою між цивільним населенням та воїнами, які виборюють свободу українців.

Азов.Супровід — забезпечення безперервної підтримки поранених військовослужбовців та їх сімей на всіх етапах — від моменту поранення до повної реінтеграції в суспільство.

Додати новий коментар