• банер чікос

У Луцьку відбудеться шостий Дмитрук Лучеськ Півмарафон/ DLHM 2021

09 Вересня 2021

Четвертий рік поспіль в рамках Дмитрук Лучеськ Півмарафону, за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради відбувається відкритий чемпіонат міста Луцька з бігу по шосе на дистанціях 5 та 10 км.

А це означає, що окрім 22-х переможців в абсолютній першості на дистанціях 21 км, 10 км та 5 км, будуть визначені переможці з 1-го по 3-тє місце з поділом на вікові категорії. А це ще 78 призових місць. Кожен переможець у своїй віковій категорії, отримає грошову винагороду, кубок та грамоту.

Дмитрук Лучеськ Півмарафон ― один з проєктів компанії «Дмитрук», що має на меті масштабувати бігову культуру в регіоні, сформувати кластер однодумців та заявити про свої цінності.

«Ми сподіваємось, цьогорічна подія ще більше надихне вас на віру у себе, на нові звершення, бажання ставити мету і йти до неї», - кажуть організатори.
Організатори попіклувались, аби і вболівальники не сумували - в стартово-фінішній зоні, на головній площі біля університету ім.Лесі Українки вже з 9 ранку відбуватимуться майстер-класи для дітей, розвиваючі заняття, показові виступи. Вболівальники зможуть в реальному часі спостерігати за подіями на трасі з екранів у фан-зоні. Подія збере учасників з бігових клубів всієї України. Провідні компанії регіону виступатимуть корпоративними командами.

На своїх сторінках у соцмережах оргкомітет заздалегідь інформує містян про перекриття декількох вулиць у день змагань з 8:00 до 12:00 та просить поставитись з розумінням до питання безпеки спортсменів.

Свято триватиме з 9:00 до 13:30 на площі перед університетом. Організаторами події шостий рік поспіль є компанія «Дмитрук» та Спортивний клуб «Лучеськ».

У цій події щороку беруть участь корпоративні команди бігунів. І це логічно, адже командна участь у DLHM 2021, це:

Можливість сформувати спільні цінності та міцні корпоративні відносини;
інфопривід для внутрішніх та зовнішних комунікацій компанії;
дотичність до великої місії — розвитку бігової культури у своєму регіоні;
дієвий спосіб підкреслити свідомий та відповідальний HR-бренд роботодавця.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter