• банер чікос

У Луцьку стартує новий проект «(Не)відомі волиняни»

10 Січня 2019

У Луцьку стартує новий проект під назвою «(Не)відомі волиняни».

Перший захід відбудеться 24 січня 2019 року. Лекції для всіх охочих будуть проходити один раз в місяць в місцевій книгарні «Є».

Головна мета цих заходів полягає в тому, щоб у форматі публічних лекцій із аудіо та відео супроводом, розповісти лучанам та гостям міста про цікавих особистостей, які народились, проживали, працювали або мали предків із Волині.

У результаті проекту планується поява нових цікавих туристичних маршрутів по Луцьку та Волині, які б могли більше популяризувати регіон.

Організаторами проекту є дослідники минувшини Волині Тетяна Яцечко-Блаженко та Олександр Котис, які в 2016 році започаткували на сторінках Інтернет ресурсу «Хроніки Любарта» рубрику «(Не)відомі волиняни», яка вже нараховує близько 100 публікацій.

Своєрідна презентація та анонс проекту відбулися під час заходу «20 фактів з минулого, які ви не знали про Волинь», який проходив в форматі Файної Гутірки. У рамках гутірки лучани почули про цікаві факти з історії Волині та про цікавих особистостей, які пов’язані з Волинню. Нагадаємо, цими фактами Тетяна Яцечко-Блаженко поділилася із читачами Історичної Правди.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 20 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ПРО ВОЛИНЬ, ЯКІ ВИ МОГЛИ НЕ ЗНАТИ. ФОТО

4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter