У Луцьку – прем’єра вистави «100 синонімів до слова ГОВОРИТИ»

18 Серпня 2021

22 серпня відбудеться прем’єра вистави, яка створена у просторі «ГаРмИдЕр ангар-stage» до 30-ліття незалежності України за підтримки Українського Культурного Фонду. Виставу-оповідь «100 синонімів до слова ГОВОРИТИ» зможуть побачити усі охочі о 19:00, попередньо зареєструвавшись за посиланням.


Нагадаємо, що в рамках проєкту «НЕпровінційні творці НЕзалежності» спершу було відібрано 10 історій про непересічних осіб із Волині. Спільно з авторами цих історій під час сценарної майстерні в Луцьку ці оповіді було об'єднано у текст документальної вистави.


11 серпня до Луцька з'їхалося 10 акторів із Волинської області, а також з Івано-Франківська, Ірпеня, Києва і під керівництвом режисерки Руслани Порицької почалася театральна лабораторія.
У процесі занурення в матеріал з'являється вистава, яка проростає на землі, що відлунює, стоголоссям імен, стогону та пісень. Вистава є свого роду дослідженням як крізь покоління та час, нашарування досвіду та переконань, територіальні та ментальні відмінності може передаватися СЛОВО та відчуття рідної ЗЕМЛІ.
Для глядачів, які не матимуть можливості переглянути виставу наживо буде можливість переглянути спеціально відзняту відеоверсію з англійськими субтитрами 24 серпня о 21:00.

Режисерка відеоверсії: Юлія Яцун.
Трансляція відбуватиметься за посиланнями: https://www.youtube.com/garmyder і https://www.facebook.com/events/145594694375838

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter