У Луцьку покажуть виставу «46 ДОТИКІВ». ФОТО

14 Липня 2021

Спільний українсько-грузинський проєкт після трьох прем’єрних показів в Грузії: у Ланчхуті і Тбілісі, тепер покажуть у Луцьку. Українські прем’єри вистави «46 ДОТИКІВ» відбудуться 16 і 17 липня у просторі «ГаРмИдЕр ангар-stage».
У театральне міжсезоння «ГаРмИдЕр» підготував для своїх шанувальників щось особливе! «46 ДОТИКІВ» — грузинсько-українська вистава, яку створили у 2021 році в м. Ланчхуті актори нашого театру спільно з акторами із Сакартвело на чолі з режисером Отаром Катамадзе. Ідея у творців проєкту – державного театру імені Егнате Ніношвілі (м. Ланчхуті, Сакартвело) і незалежного театру «ГаРмИдЕр» (м. Луцьк, Україна) створити спільний проєкт виникла ще два роки тому, коли гармидерівці їздили в Батумі на міжнародний театральний фестиваль з «Апокрифами» Лесі Українки.
Четверо акторів «ГаРмИдЕру»: Юлія Яцун, Сергій Панас, Анна Співачук та Вадим Хаїнський та 4 грузинські актори: Марина Бурдулі, Маріам Зарідзе, Бачі Хухунаішвілі, Пато, розказуватимуть кожен своєю мовою свою історію. Усі 8 історій переплітаються спільною темою любові і дружби, ненависті і взаєморозуміння, війни і смерті.

«У виставі є декілька основних тем, які важливі для всіх – незалежно від національності. На кожну з цих тем під час репетицій ми ділилися своїми емоціями, переживаннями, особливо про війну», – розповідає акторка Юлія Яцун.
Музика до вистави народжувалася також під час репетицій, її разом із режисером написав молодий грузинський композитор Зура Зарідзе.

Руслана Порицька, керівниця театру «ГаРмИдЕр»: «Я хвилювалася як гармидерівські актори без знання мови, ймовірно, з іншою акторською школою, не на своїй території (у Сакартвело) за місяць зможуть стати частиною іншого колективу. Але результат перевершив усі очікування – вони стали сім'єю, яка створила прекрасну історію про любов і смерть. Я в трепетному очікуванні живого перегляду і хочу, аби ви наші дорогі глядачі теж не прогавили цю нагоду!»

Показ у Луцьку став можливим за підтримки Луцької міської ради
Де: Гармидер ангар-stage (вул. Залізнична, 9)
Коли: 16 і 17 липня, 19:00
Бронювання: +380992481886
Мова: українська, грузинська. Грузинські історії будуть перекладені українською мовою і субтитровані.
Вхід: 150 грн (у день виступу: 200 грн)

Міжнародна команда проєкту –
Режисер: Отар Катамадзе;
Актори: Марина Бурдулі, Вадим Хаїнський, Маріам Зарідзе, Бачі Хухунаішвілі, Сергій Панас, Пато, Юлія Яцун, Анна Співачук;
Композитор: Зура Зарідзе;
Звук, світло, мультимедія: Дмитро Новосад, Павло Порицький.1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter