У Луцьку на фестивалі звучатиме латинський джаз

20 Серпня 2018

Під час фестивалю “ART JAZZ” буде спекотно від міксу джазу, латинських і афро-кубинських ритмів, сальси та класичної музики у виконанні "The Cuban Latin Jazz" та особливої гості Yaremi Кordoz.

Талановита співачка народилася в Гавані. Оточена музикою з раннього віку, Яремі закінчила музичну консерваторію в столиці Куби, де вивчала класичну гітару та вокал. В портфоліо кубінки - співпраця з культовими зірками “Buena Vista Social Club”. Яремі ототожнює себе з традиційною кубинською музикою, а її улюблені жанри - Сон, Тімба та Сальса.

В репертуарі "The Cuban Latin Jazz" чітко відчувається коріння Куби, носієм якого є насамперед лідер гурту, контрабасист Роланд Абреу. Музикант народився у місті Гавана і жив там, доки йому не виповнилося 20 років. Сьогодні на своїй другій батьківщині - Польщі - він творить, експериментує і тішить слухачів, додаючи до улюбленого музичного стилю часточку свого гарячого кубинського серця.

Поруч із контрабасом в «The Cuban Latin Jazz» органічно звучать саксофон, піаніно, перкусія та конґи.

Склад гурту:
Роланд Абреу (Roland Abreu) – контрабас

Тарас Баковський (Taras Bakovskyi) – саксофон

Павєл Кукула (Paweł Kukuła) – фортепіано

Домінік Яске (Dominik Jaske) – перкусія

Яремі Кордоз (Yaremi Кordoz)- вокал

Нагадаємо, традиційний фестивалю «Art Jazz» відбудеться 25-26 серпня в Замку Любарта.
Квитки можна придбати за посиланням.
Дітям до 14 років вхід безкоштовний.

Організатори: Луцький джаз клуб, БФ "Співдружність-Волинь" та ГО "Принцип". Під патронатом Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку.

Партнери: Луцька міська рада, Страхова компанія PZU Україна, «Kromberg s Schubert» , «Арарат», «Data Group», ,Волинська обласна філармонія, мережа ломбардів «Діамантовий дім», за підтримки: К&К group.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter