У Луцьку людина-оркестр зіграє якісний блюз

12 Липня 2019

Шалена енергія, глибоке почуття та повага до матеріалу, несподівані версії відомих пісень – все це незабаром зможуть почути та відчути гості луцького джаз-клубу.

У «Цитрі» 13 липня відбудеться виступ Макса Таврічеського, де він продемонструє гру на чотирьох різних музичних інструментах та заразить зал блюзом.

Iм'я Макс Таврічеський серед українських поціновувачів якісної та безкомпромісної музики вже більше ніж 20 років пов'язують з блюзом. І це не випадково, адже окрім концертних турів людини-оркестра Україною та Європою, він організовує єдиний у країні фестиваль блюзу, найстаріші київські блюз джеми, українські тури американських та європейських майстрів жанру.

Саме він відкривав концерти Гая Девіса (Guy Davis), Джона Неметта (John Nemeth), грав у спільних проектах з Кітом Данном (Keith Dunn), Біг Крік Слімом (Big Creek Slim), Робертом Лайтхаузом (Robert Lighthouse), Деніелом Жанрено (Daniel Jeanrenaud), Уиллом Джейкобзом (Will Jacobs),Шаной Уотерстаун(Shanna Waterstown) та усіма відомими представниками української блюзової сцени, серед яких Ivan Blues, групи Друге Дихання та Night Block.

Відомо, що Макс може адаптувати до блюзу будь-яку пісню зі свого доробку, що складається з більш ніж 400 композицій. На його концертах можна почути блюзові версії пісень The Doors, Bob Dylan, The Beatles, The Rolling Stones, Chris Rea, Dire Straits, навіть Ozzy Osbourne та також звичайно класику блюзу 30-90рр. ХХ ст. та авторські пісні англійською. Грає він на гітарі, тамбурині, губних гармоніках та співає.

Квитки у продажу:
перші «ластівки» – 50грн (розпродано)

Передпродаж:
нижня зала – 70 грн
верхня зала – 100грн
в день концерту – 150 грн

Кількість обмежена.

Придбати у бармена: вул. Богдана Хмельницького,1Б; працюємо з 13:00 до 22:00


3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter