• банер чікос

У Луцьку гурт «ДахаБраха» влаштує грандіозне live-шоу

02 Грудня 2020

Вже у вівторок, восьмого грудня, о 19:00 у Волинському драмтеатрі відбудеться концерт гурту «ДахаБраха». У нашому місті вони влаштують грандіозне live-шоу.

«ДахаБраха стали справжнім музичним феноменом. Ви чули їхні пісні в саундтреку популярного американського серіалу "Фарго", в рекламі Девіда Бекхема – профільні ЗМІ охоче висвітлюють всі перемоги колективу на світовій сцені.

Ще жодна група так філігранно і сучасною не розпоряджалася українським фольклором. Їх останні виступи довели, що жоден концертний зал не може вмістити всіх бажаючих, тому 8 грудня 2020 року ДахаБраха влаштують грандіозне live-шоу!

Прийшов час, коли українському слухачеві дістаються не тільки рефлексії на тему американських попмотивів, але самодостатні колективи, серед яких ДахаБраха займають лідируючу позицію. Це нове слово в історії світової музики – ще ніхто так красиво і дзвінко не звертався до людського підсвідомості й не витягав назовні все найпрекрасніше, що є в українському культурну спадщину.

Колектив був створений у стінах театру "Дах", тому не дивно, що музиканти так добре тримаються на сцені, а кожна пісня обволікає автентикою української мелодії. Не пропустіть грандіозний музичний експеримент – це незабутня подія й один з головних концертів зимового сезону 2020», – розповідають організатори.

Квитки можна придбати тут.


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter