У Луцьку буде «Пузата Хата»

03 Січня 2019

Відома в усій Україні мережа закладів громадського харчування «Пузата Хата» відкриється й у Луцьку. Заклад буде функціонувати на 5-му поверсі ЦУМу. Про це стало відомо після закриття трьох інших закладів на цій локації.

Працедавець «Пузата Хата» також активно шукає робітників у Луцьку, зокрема, по місту розклеєні оголошення про пошук персоналу для нового закладу. Офіційна дата відкриття поки невідома.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

6

Читати ще

Коментарі

Марьяна

незручно на 5 поверх добиратися, але сам заклад потрібен Луцьку, бо тут лишень сумнівні бістро в яких страшно щось їсти, а пузата хата це мережа бістро, яку всі знають. Може і макдональдс не забариться

Вова

Пузата Хата це гамно-забігалівка.
Взагалі дивуюсь як там можна їсти. ЦУМ взагалі пропащий, там харчуватися може тільки придурок. Є повно нормальних закладів. Взагалі їсти в торгівельних центрах можуть тільки тупі ідіоти.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter