У «Гармидер ангар-stage» – «Тимчасові Незручності»

22 Вересня 2021

У п'ятницю, 24 вересня, о 20:00 у «Гармидер ангар-stage» виступатиме Єгор Шатайло із програмою «Тимчасові Незручності».

Єгор Шатайло – український стендапер, який є резидентом «Підпільного Стендапу», працює сценаристом і співведучим «Телебачення Торонто», а також є сценаристом і ведучим шоу «Гомін Out» на «Радіо Промінь».

Андрій Кондратенко, головний сценарист «Телебачення Торонто», називав Шатайла «одним із найкращих авторів» програми, а його стиль описував як «інтелектуальний, складний та абсурдний гумор» – це те, що його вирізняє.

Однак через комедію у вересні 2020 року з Єгором Шатайлом сталася неприємність. Перед виступом у Києві на нього здійснили напад. Як повідомляли у «The Village Україна», кілька десятків невідомих у масках повалили Єгора на землю, залили обличчя газом із балончиків і змусили «вибачатися перед традиційною родиною». А причиною став жарт, яким Шатайло анонсував виступ: «Завтра буду валити стендап про збитковість традиційної української сім’ї, яку треба закрити, як Тетчер [закрила] шахти, і вкладати бабки в інновації». Та не зважаючи на це Шатайло вийшов після інциденту на сцену, а увесь наступний місяць присвятив написанню нового матеріалу. Тож Луцьку пощастило стати одним із десяти міст, які охопить стендап тур «Тимчасові Незручності».

Квитки: https://srakadupa.com/

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter