Театр «Гармидер» покаже свою нову виставу в Луцьку і Вінниці

20 Жовтня 2022

Перші прем'єрні покази вистави «СИНДРОМ УЦІЛІЛОГО», якими луцький незалежний театр «Гармидер» відкрив свій 19-й театральний сезон, зібрали солдаути у просторі «Культурне УКРИТТЯ» і викликали емоційні відгуки глядачів у мережі. «Дякую, Гармидере. Ви вибрали говорити про тяжке, болюче, але про таке реальне і дійсне. Про війну, яка у кожному з нас, про кожного з нас у цій війні.» — прокоментувала психологиня Світлана Сасюк, яка допомагала осмислювати проблематику на обговоренні після показів.

У жовтні гармидерівці вирішили влаштувати ще один додатковий прем'єрний показ. Виставу за драматичною поемою Андрія Бондаренка у постановці Руслани Порицької можна буде побачити у найближчу п'ятницю 21 жовтня о 18:30. Автор написав текст у березні 2022 року, який став за його словами рефлексією на вороже вторгнення. У вистави діють два актори: Вадим Хаїнський і Павло Порицький; вони протягом години задають складні і актуальні питання про наше сьогодення і місце людину у ньому.

Традиційним після вистави буде обговорення із глядачами. Благодійні квитки, кошти із яких будуть спрямовані у волонтерський штаб АНГАР , можна придбати за посиланням.

А також вперше за період війни у луцького театру заплановані гастролі — «Гармидер» був запрошений із майстер-класом і показом цієї вистави у Вінницю. Там «СИНДРОМ УЦІЛІЛОГО» можна буде побачити 22 жовтня о 18:00 у культурному просторі «ПІЧ», який зараз працює як антикризовий хаб в рамках проекту “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ”. А наступного дня керівниця і режисерка театру Руслана Порицька проведе для вінничан акторський тренінг на тему «improv».

Це не перші гастролі театру до Вінниці — в листопаді 2013 року за запрошенням Олега Чорногуза «Гаримидер» виступив на Малій сцені Вінницького державного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Садовського з трагікомедією «За 10 відсотків».

Фото: Віктор Голіков

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter