Сценарна майстерня: театр «Гармидер» шукає співавторів гри-читки

30 Листопада 2020

Театр «Гармидер» запрошує на творчу лабораторію в межах проєкту #відкритийТЕАТР за підтримки УКФ із режисеркою та сценаристкою Русланою Порицькою та журналісткою й акторкою театру Наталкою Шепель.

Разом із охочими створять сценарій гри-читки «2020: Правдиві історії примарного року».

«Ви розказуєте нам свою правдиву історію і стаєте співавторами спільного сценарію. А актори театру «Гармидер» та учасники акторських тренінгів проєкту проживають ці історії на сцені — наживо або онлайн (бо примарний рік ще триває!). Оповідаючи ці історії, ми «документуємо» їх, ділимося ними, приміряємо історії інших авторів до себе, — і залишаємо їх в 2020-му, щоб з новими силами рухатися далі! Готуйтеся робити домашнє завдання!», – запрошують організаторки.

Для того, щоб взяти участь у відборі співавторів, ви маєте заповнити реєстраційну гугл-форму.

У понеділок, 1 грудня, оголосять імена 12 учасників «Сценарної майстерні», які навчаться шукати теми для історій на рівному місці, працювати з промовистими деталями в тексті, оживляти персонажа й переносити його з уяви в текст, елегантно зашивати основну думку між рядків, структурувати текст, щоб він був легким і зрозумілим, творити живу історію і торкати нею серця, застосувати основні складові техніки сторітелінгу на практиці та створити цілісний сценарій з мозаїки різних документальних історій.

Навчання відбуватиметься у ГаРмИдЕр ангар-stage (м. Луцьк, вул. Залізнична, 9) та на онлайн-платформі zoom. Сценарна майстерня діятиме з 8 грудня до 12 грудня (заняття наживо, онлайн та у вихідні).


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter