Столичний театр «Чорний квадрат» покаже у «Промені» гостро-сексуальну комедію

02 Листопада 2019

У розважальному центрі «Промінь» 12 листопада знову виступить театр «Чорний квадрат» з гостро-сексуальною комедією «Предварительные ласки».

«Подивитись правді в очі, насміятись досхочу, згадати у пікантних ситуаціях себе... Гостро-сексуальна комедія для дорослих, з ліричним відступом. Любов, розтягнута в часі, та секс, знайдений через роки.

Історії про те, як хотілося, але не склалося, або склалося, але не так! Що і як саме – «Чорний квадрат» розповість вам дуже докладно.

Відверті теми, щирі розмови. Кокетство і флірт, печаль і сміх, любов та ненависть. Мінімум вульгарності, нуль порнографії, максимум відвертості.

Вистава для дорослих людей, не за паспортом, а за станом душі», – описали дійство організатори.

Квитки вже у продажі. Придбати їх можна на касі РЦ «Промінь» або ж за посиланням: http://promin.lutsk.ua/concerts#/concerts/chorniy_kvadrat12345

Лучани креативно привітали новостворену сім'ю Саші та Насті Якимюк. Сюпризом для молодят було креативне відео, яке назвали «Скажене похмілля». Участь у зйомках взяли найближчі друзі закоханих: Даша Мазурок (@daria_mazurok), Міра Мельничук (misses_mira.m), Оля Линик (@lynnyk_olga), Андрій Журба (@andriyzhurba), Коля Петров (@mykolapetrov), Анжеліка Применко (@anzhelika_prime).

Кліпмейкер оригінального відеопривітання – Помяновський Дмитро.

Відео розмістила на своїй сторінці Анжеліка Применко (@anzhelika_prime).

«Це подарунок нашим друзям на весілля, до якого ми ретельно готувалися!

Найважливішим для нас було те, щоб цей приємний сюрприз викликав купу позитивних емоцій і сміху у наречених та гостей, тому намагалися вигадати гумористичний сюжет. Не прогадали!», – розповіла подруга нареченої Анжеліка.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter