Спеціальні пропозиції до посту від фудкорту в «Промені»

01 Березня 2020

Під час посту зайнятим лучанам стає складніше харчуватися поза домом. Тому заклади фудкорту «Grand Central Food Terminal», що на 4 поверсі РЦ «Промінь», підготували спеціальні пропозиції для цього періоду. Ділимося з вами деталями, щоб спростити пошук смаколиків.

У «Lemongrass», що готує традиційну тайську кухню, половина страв підходить до споживання у період посту. Тому гостям достатньо запитати дружньої поради в працівників закладу, які обов’язково порекомендують те, що прийдеться вам до смаку.

Від суші також необов’язково відмовлятися на цей період. До того ж у «Sushi Yammi» величезна кількість позицій, що підходять до посту: всі види ролів Каліфорнія, пісні макі роли, нігірі, роли Вега, футомакі Веган, рол Ясай. Для великої компанії можна замовити сет Вега.

«Pizza Yammi» готові приготувати пісну піцу для кожного гостя, який дотримується посту.

В «Griil Pub» підготували ціле меню, що складається з пісних страв. Тут і пісний червоний борщ, вареники, соковита пательня з баклажанів та овочеві салати.

«Ring Cafe» також приготували кілька страв. Тут можна скуштувати суп мінестроне, лапшу фунчозу з овочами або з тунцем, з’їсти овочевий салат або філе лосося зі шпарагівкою.

«Обмежувати себе не доведеться, адже на фудкорті безліч пропозицій. Різноманіття вистачить на кожен день. Завітайте, щоб переконатися, насолодитися комфортною атмосферою й приємною розмовою з найближчими», – запрошують заклади.

Фудкорт «Grand Central Food Terminal» знаходиться на 4 поверсі РЦ «Промінь» і працює щодня з 8 ранку.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter