Успішно!

Що у вересні готує «Смугастий носоріг» для дітей у «Промені»

Дитячий розважальний комплекс «Смугастий носоріг», що на другому поверсі РЦ «Промінь» запланував ряд додаткових розважальних заходів, які проводитимуться у вересні.

Дитячий розважальний комплекс «Смугастий носоріг», що на другому поверсі РЦ «Промінь» запланував ряд додаткових розважальних заходів, які проводитимуться у вересні.

Зокрема, 2 вересня у дитячому комплексі відбудеться святкування Дня знань, під час якого феї краси робитимуть малечі сяючий мейк, а також проведуть майстер-клас з виготовлення лизунів та влаштують яскраву дискотеку з презентацією нового «Х-шоу». У цей день по місту можна буде зустріти героїв Долини Смугастого, які вітатимуть діток з початком нового навчального року.

6 вересня у творчій майстерні «Смугастий носоріг» відбудеться перший «LETTERING Workshop» – майстер-клас по леттерінгу брашпеном за попереднім записом.

15 вересня на площі перед «Променем» ДРК «Смугастий носоріг» влаштує сімейні розваги в рамках святкування міжнародного Дня тата. На гостей чекатимуть святкові фотозони, ярмарка майстер-класів, фейс-арт, мехенді, глітерні тату, майстер-клас з виготовлення лизунів, анімаційні програми, багато сюрпризів та подарунків.

29 вересня Смугастий носоріг долучиться до фестивалю безпритульних тварин та проведе цікаву та пізнавальну програму для маленьких гостей свята.

Восени на всіх гостей дитячого розважального комплексу чекають яскраві враження, адже за період літніх канікул організатори  вигадали чимало нових послуг та запланували веселі вечірки.

Додаткова інформація в адміністраторів комплексу, або за телефоном +380 (66) 770 07 57.

Адреса: 2-й поверх РЦ «Промінь», просп. Президента Грушевського, 2.

Посилання у соціальних мережах: https://www.facebook.com/smugastiy.nosorig/

Додати новий коментар