Патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» відбудеться онлайн

15 Серпня 2022

Цього року забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України», присвячений Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України враховуючи умови воєнного стану, відбудеться онлайн.

Про це повідомляє управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Цей патріотичний забіг – традиція щорічного вшанування пам’яті полеглих воїнів. Забіг проводиться з метою формування національно-патріотичної свідомості громадян України. Забіг є можливістю пробігти за тих, хто загинув, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, подякувати та підтримати близьких наших Героїв, об’єднання ветеранів та діючих військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, волонтерів, молодь та свідомих громадян навколо цінностей української державності, незалежності, вшанування пам’яті Героїв.

Всі зареєстровані учасники зможуть пробігти обрану дистанцію у період з 24 серпня до 25 вересня 2022 року. Зареєструватись на забіг можна до 19 вересня за посиланням: http://surl.li/crgsz

Цьогоріч учасник має особисто обрати свій маршрут, його складність, безпечність та нести відповідальність за своє здоров’я. Свій номер учасник також має роздрукувати самостійно.

«Ваша участь це безцінний внесок у справу збереження пам’яті про загиблих Героїв! Дякуємо Вам за патріотичну позицію і чекаємо Ваші світлини з участі за тегом #БіжуЗаГероя_2022 #забіг2022», – повідомляють в управлінні.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter