На луцькому фудкорті можна буде спробувати дичину

16 Лютого 2020

Таверну «Старий Лис» вже в березні відкриють на фудкорті Grand Central, що на 4 поверсі РЦ «Промінь». В цьому місці обіцяють радувати лучан оригінальними стравами з дичини за рецептурою сім’ї власника, в якій дід і батько були мисливцями. Дивує і те, що в основі кожної з цих страв насправді лежить…. кохання.

Чому «Старий Лис»? Про це припиняють запитувати, коли представляється власник та натхненник цього місця. Адже його прізвище – Лис. Олександр вкладає душу та цінності своєї родини у це місце, тому команда фудкорту надзвичайно рада долучитися до розвитку саме цього закладу. Мрія про власне кафе у чоловіка з’явилася у 2016 році, а вже у 2017 вона стала реальністю.

В таверні «Старий Лис» в основному готують страви з дичини. Рецептура та технологія приготування є сімейною, оскільки і дід, і батько були мисливцями, а деякі секрети приготування залишались, залишаються і будуть передаватись по чоловічій лінії родини. Але місце набуло свого колориту лише з появою в житті Олександра чарівної Ліліт, яку він зустрів у ресторані кавказької кухні.

Знаково, але перше побачення Олександра та Ліліт відбулося саме в РЦ «Промінь». А через кілька місяців «Старий Лис» змінився і перетворився у новенький заклад україно-вірменської кухні з мисливським колоритом. Тут вони працюють разом всією сім’єю, зустрічають та проводжають гостей.

«Ми переконані, це буде місце натхнення і тепла. Не будемо розкривати всі таємниці. Просто підписуйтеся на сторінку @grand_central_lutsk в соціальній мережі Instagram та слідкуйте за новинами. А вже на початку березня плануйте романтичну вечерю на фудкорті. «Старий Лис» чекатиме на вас», – обіцяють у закладі.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter