Луцький незалежний театр «Гармидер» покаже прем’єру музичної казки для всієї сім'ї «ЖУРАВЛИК, який не хотів журитися»

25 Січня 2024

У неділю 28 січня о 17:00 луцький незалежний театр «Гармидер» покаже у Волинському академічному обласному театрі ляльок прем’єру музичної казки для всієї сім'ї «ЖУРАВЛИК, який не хотів журитися» за твором улюбленого Всеволода Нестайка; режисерка: Руслана Порицька.


«Я давно мріяла, щоб у Луцьку з’явилася вистава не просто для дитячої аудиторії, а яка буде однаково цікава як дитині, так і її батькам. Ми створили виставу такою, щоб кожен зміг побачити її зі свого ракурсу, не залежно від віку. Звісно, по-різному сприйматимуться жарти, яких чимало є у Всеволода Нестайка; на різних рівнях прочитуватимуться сенси (а їх там вдосталь), тому що це історія про свободу: про свободу внутрішню і свободу загалом, про дорослішання і самоутвердження. І саме з нашої історії можна починати з дитиною говорити про це. Нам би дуже хотілося, щоб перегляд вистави переростав у сімейні посиденьки і розмови на теми, які ми там підіймаємо» — поділилася режисерка вистави Руслана Порицька.


Вистава «ЖУРАВЛИК, який не хотів журитися» — це дивовижна музична подорож у світ дорослішання Журавлика. Герой ставить під сумнів одвічну традицію рідного болота, яка змушує Журавлів журитися і забороняє радіти життю. Він відчайдушно шукає відповідей на свої питання та бореться за дружбу й справедливість.

На шляху Журавлика його зустрінуть: Мама-Журавлиця, яка вчитиме журитися на догоду Жабурину Жабуриновичу; Тато-Журавель, який втішатиме сина веселими журавлиними танцями; Жабурин Жабуринович Кваквакум, який керує болотом і змушуватиме Журавлика журитися; Сорока Скрекекулія, яка скрізь літає і знає те, що є і чого немає; Чижик Ціві Тівік, який любить співати на волі й вірить у дружбу; Собака Грай, який знає, що найдорожче на світі свобода; Горобець Чик Чирикчинський, який тримає весь район і ненавидить кота Мордана; Кіт Мордан, який хуліганить, навалер'янившись на самоті; а ще кумедні Болотяники, галасливі горобці та інші яскраві птахи.


Рекомендований вік: від 6 до 106 років! Квитки на премʼєрний показ у неділю 28 січня о 17:00 у Волинському академічному обласному театрі ляльок (вул. Кривий Вал,18) вже у продажу: https://lutsk.kontramarka.ua/uk/zuravlik-akij-ne-hotiv-zuritisa-89421.html

Режисерка: Руслана Порицька, музичне вирішення та постановка музичних номерів: Соломія Войтович, звукорежисер: Богдан Тарасюк, авторка текстів пісень: Наталка Шепель, хореографка: Анна Долгая, майстриня костюмів: Юлія Федосєєва, майстер декорацій: Володимир Єфімов, світлооператор: Мирослав Тараймович, промоційний супровід: Віталій Шебеда, Громик Дарина, фото: Диня Ігор.

Актори і акторки: Дмитро Масленніков, Катерина Горобець, Тарас Манькут, Тарас Кравчук, Павло Порицький, Соломія Войтович, Дарина Громик.

Соцмережі театру: https://linktr.ee/theatre.garmyder
Пошта: [email protected]

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter