Відома луцька фотографка презентує свою нову книгу

27 Квітня 2021

Завтра, 28 квітня, о 16:00 у Галереї мистецтв відбудеться презентація фотовиставки та книги Belief фотографині Ліди Кожевнікової.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКА ФОТОГРАФКА ЗІБРАЛА ОБРАЗ НА ЗЙОМКУ ЗА 40 ГРИВЕНЬ. ФОТО

«Віра – це книга фотографій, деякі з яких представлені на цій виставці, яка символічно презентуватиметься на передодні Великодня..

На створення цієї книги надихнув мій марокканський друг.

Подорожуючи Португалією, ми зайшли в храм у місті Порто. У цей час там були хрестини маленької дитини. Мій друг настільки зацікавився цим процесом, що мені було складно його забрати з церкви. Коли ми вийшли з храму я пояснила що відбувалося Таїнство Хрещення і для чого воно, адже у них в Ісламі інші традиції та обряди.

Я багато років знімаю сімейні події, пов’язані з церковними Таїнствами Хрещення, Вінчання та релігійними святами. За цей час в моєму архіві зібралось багато робіт, серед яких є справжні шедеври "вирішального моменту", які зможуть розповісти людям про нашу українську культуру, адже більшість наших традицій пов’язані саме з релігією.

Тому я публікую цю книгу, що б розповісти світу про красу нашої православної віри. Водночас з переконанням, що кожна релігія красива, коли її фундамент базується на глибокій вірі», – додає лучанка.


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter