Ігнорував поліцію і продовжив буянити: у Луцьку затримали 19-річного хлопця
На порушника склали адміністративні матеріали одразу за кількома статтями КУпАП.
07 Травня 2026
Успішно!
Лучан запрошуть відвідати соціальну інсталяцію «Її війна» та виставку фоторобіт Андрія Киричука про особисті історії жінок, створені в рамках проєкту «Віднова»
Луцька міська рада та КУ «ХАБ ВЕТЕРАН» запрошують на соціальну акцію-інсталяцію «Її війна. Сміливість не має статі».
«8 березня – дуже важливий день, який у всьому світі відзначається як День боротьби за права жінок і мир.
Саме цього дня ми хочемо привернути увагу громадськості до внеску жінок у боротьбу за нашу країну та наближення Перемоги!
Військовослужбовиця, ветеранка, волонтерка, медикиня, дружина / сестра / мама / донька героя... Щодня жінки ведуть власну війну – за своє майбутнє, за свій народ, за Україну!
Запрошуємо лучан відвідати соціальну інсталяцію «Її війна» та виставку фоторобіт Андрія Киричука про особисті історії жінок, створені в рамках проєкту «Віднова» для членів сімей військовослужбовців, дружин загиблих та безвісти зниклих», – говорять організатори.
Місце проведення: Театральний майдан.
Час проведення: 8 березня, 12:30-15:00
Чекаємо на кожного та кожну!
Натискаючи «Так», ви підтверджуєте, що вам 21 рік або більше, і ви маєте право переглядати цей контент
Продовжуючи переглядати «Таблоїд Волині» Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності