Лучан кличуть  на унікальний і дивний флеш-моб

24 Серпня 2018

У Луцьку відбудеться незвична подія – «Тиха сила», метою якої є показати, що читання – це не інтимний процес, як ми його звикли сприймати, а й інструмент соціалізації і розвитку.

«... ми вийдемо на вулицю. Як вдасться зручно вмостимося. І, ні на кого не зважаючи, займемося тим, в чому пізнали силу - будемо читати, тобто, вчитися, тобто, пізнавати, тобто, розвиватися. І, будучи в гурті однодумців, будемо почувати себе комфортно, бо одне, коли читаєш на самоті, а інше, коли поруч з тобою гурт таких самих читальників. Це свого роду надихає, включає в єдиний потік свідомості. Потік, що нестримно рухається вперед.
А опісля ми гарненько поспілкуємося - чи то на тему прочитаного, ділячись хто чого навчився, чи на будь-яку вільну, - з друзями чи й почнемо заводити нові знайомства. І хто зна, що з цього виросте», – інтригують організатори.

Дійство розпочнеться 25 серпня о 16.50. Місце зустрічі – напис «Я люблю Луцьк» (на Театральному майдані), далі учасники підуть до Книгарні «Є».

«Це ж флеш-моб, має бути «Що діється?» ефект», – анонсують організатори.

Також радять одягнути щось елегантне, аби було красиво, та взяти із собою каремат, покривало чи будь-що інше, на чому вам з друзями буде зручно сидіти, обіпершись спинками.

«Запрошуйте друзів, знайомих, котиків, песиків, зайчиків, а детальнішу інформацію шукайте на сторінці у Фейсбуці».

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter