Lemongrass – традиційна тайська кухня на фудкорті РЦ «Промінь»

08 Грудня 2020

Тайська кухня – це найоригінальніші страви, які готуються з якісних продуктів, швидко і відразу на місці. Приготовані страви мають дивні та непоєднувані, на перший погляд, комбінації продуктів, а саме: риба з фруктами, морепродукти з кокосовим молоком, багато приправ і прянощів – це все характеризує й ознайомлює з Таїландом.

Страви тайської кухні стали популярними далеко за межами Таїланду, деякі страви навіть увійшли в рейтинг кращих CNN Travel.

CNN – це одна з провідних телерадіокомпаній світу, яка веде свій власний рейтинг різноманітних подорожей, місць для відвідування, рейтинги найсмачніших страв, напоїв.

Якщо ви хочете скуштувати страви традиційної тайської кухні, не витрачаючи багато коштів на політ в Таїланд, тоді вам потрібно приїхати в РЦ “«Промінь», піднятись на фудкорт на 4-ий поверх та у закладі Lemongrass зробити замовлення. Цей заклад готує страви традиційної тайської кухні на відкритому грилі. Тут ви можете скуштувати знаменитий суп «Том ям», який входить в топ найсмачніших тайських страв світу, а також салат «Пад Пак Бунг», і традиційну рибну страву «Пла Пао».


У цьому закладі можете не лише скуштувати страви на місці, а й взяти їх із собою додому та пригостити близьких.

«Вам настільки сподобається їхні страви, що ви захочете поділитись ними з іншими», – запевняють у Lemongrass .

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter