Які прем'єри подивитися в Multiplex

12 Лютого 2021

Цього тижня в кінотеатрі Multiplex, що в РЦ «Промінь», покажуть круті прем’єри, які просто неможливо пропустити.

Захисник
Жанр: трилер, бойовик

Джим був найкращим професійним снайпером, але тепер він живе усамітненим мирним життям. Спокою приходить кінець, коли перед чоловіком постає вибір: заступитися за беззахисного хлопчика, який випадково став свідком злочинів могутнього наркокартелю, чи іти своєю дорогою? На рішення є лише кілька секунд… І з цього моменту Джиму доведеться самотужки протистояти кілерам, використовуючи весь свій досвід та майстерність.

Перегляньте трейлер за посиланням - (https://multiplex.ua/movie/354056)

Фатальна зустріч
Жанр: детектив, трилер

Після однієї палкої ночі життя успішного спортивного агента Деррика (Майкл Іллі) починає летіти під три чорти. Деррик дізнається, що загадкова незнайомка – поліцейська (Гіларі Свенк), а його самого тепер вплутано в небезпечне розслідування. Намагаючись зрозуміти, що до чого, він усе глибше потрапляє в її пастку, ризикуючи своєю родиною, кар’єрою і навіть життям.

Перегляньте трейлер за посиланням – (https://multiplex.ua/movie/354067)

Дзвінок на той світ
Жанр: жахи

Перед смертю стара, яку підлітки прозвали відьмою, залишає їм заповіт. Той, хто не побоїться подзвонити їй на той світ, отримає $ 2,5 млн. Коли молоді люди приходять до неї в будинок в призначений термін, вони і не підозрюють, що ця угода може коштувати їм життя.

Перегляньте трейлер за посиланням – (https://multiplex.ua/movie/353941)

Квитки за посиланням - https://multiplex.ua/soon

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter