Як і де вибрати кольорові олівці

11 Грудня 2018

Хочете обрати кольорові олівці для малечі, які рівномірно ляжуть на папір та не перетворять процес малювання на каторгу для малюка? Маємо поради для тих, хто знає, що дітям – найкраще.

Найперше, на що треба звернути увагу, звичайно, вік дитини. Адже малюкам до 3 років не підійдуть акварельні олівці, що необхідно змочувати у воді, а такі, що заточуються з обох сторін для них взагалі можуть бути небезпечними.

Для маленьких дітей рекомендують великі графітові олівці (приблизний діаметр - 1 см) з трьома гранями і м'яким грифелем. Акварельні олівці підійдуть дітям з 3 років. Вони дають великі можливості для розвитку фантазії, адже їх можна використовувати в сухому і вологому вигляді. Ось кілька варіантів створення малюнка: нанести лінії сухим грифелем, а потім трохи розмити їх пензлем, відразу малювати на вологому папері, змочити олівець і малювати на сухому папері.

Найперший набір для дитини повинен містити 6-12 кольорів, адже малюк ще тільки освоює нову техніку і вчиться використовувати різні відтінки. Для старших дітей відмінно походять набори по 24-36 олівців. А якщо ви помітили, що дитина дуже старанно займається малюванням, підтримайте його захоплення і купите професійний набір.

А у магазині канцелярії «Офіс Центр», що на вул. Кривий Вал, 31 у Луцьку на кольорові олівці діє акція. Всі кольорові олівці можна придбати зі знижкою -25%. Акція діє з 11.12.18 по 17.12.18.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter