«Я веду подвійне життя»: до Луцька приїде співачка Ніна Ігнатова

28 Жовтня 2020

«Будемо робити цю осінь особливо теплою і ламповою разом з вами! Приходьте чілити з крутими музикантами на акустичних та напівакустичних вечорах, будемо говорити, жартувати, насолоджуватись музикою і все це у форматі AUS in ГAS!», – кажуть в «ГаРмИдЕр ангар-stage».

Уже цієї суботи, 31 жовтня легендарні жовті двері ангару відкриють перед концертом неймовірної Ніни Ігнатової, яка заворожує потужною енергією та голосом.

«Найголовніше, що про мене потрібно знати, це те, що я веду подвійне життя і топлю за універсальність особистості. Саме через це у мене дуже широке поле діяльності. З одного боку, я інтерн-хірург і зашиваюся в лікарні із пацієнтами, а з другого, я пишу музику, займаюся вокалом, пишу прозу й поезію, малюю і ще багато чим захоплююся і ще багато чим хочу займатися. Всі мої сфери діяльності будуть відображені на концерті»,– каже про себе Ніна.

Отож, жовті двері для вас привідкриють 31 жовтня о 18:20 (ГаРмИдЕр ангар-stage, вул. Залізнична, 9). А концерт без затримок розпочнеться о 19:00.

Вартість - 80 гривень (квитки можна придбати на вході)


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter