Гратимуть Radiohead, Muse, Coldplay, Maneskin: у Луцьку відбудеться GosOrchestra

23 Вересня 2022

Не так вже часто до нас приїжджають по-справжньому імениті музиканти, за плечима яких бекграунд нагород і широкого визнання. «GosOrchestra» — приватний оркестр, але який складається із музикантів Національної Опери, зумів поєднати консерваторську освіту, свій досвід роботи у найповнішому залі країни з рок-музикою. Причому за основу береться матеріал виконавців, які докорінно змінили обличчя сучасної світової сцени — Radiohead, Muse, Coldplay, Maneskin….

«Цим концертом ми хочемо сказати СПАСИБІ - ми дякуємо тим виконавцям, які підтримали Україну у цей непростий час. Групи, чий матеріал ми виконуємо, надихнули своїм прикладом шанувальників не лише морально, але й фінансово робити донати для допомоги українцям. Тому ця програма від "ГосОркестра" – сатисфакція нашої подяки цим артистам. У концерті прозвучать кращі композиції культових західних гуртів, поданих в оркестровому, "симфонічному" звучанні»

GosOrchestra – унікальний творчий союз, створений у 2016-му році талановитим диригентом Олександром Госачинським і аранжувальником Олексієм Талановим. Оркестр був створений, як висококласне симфонічне супроводження сучасної поп-рок музики.

Єдиний виступ у Луцьку відбудеться 23 вересня о 18:00 в приміщенні драмтеатру.

Квитки без жодної комісії можна придбати у касі театру або онлайн за посиланням:


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter