Глядачі в автівках: на аеродромі під Луцьком «Без обмежень» дасть незвичний концерт

03 Травня 2020

Незвичний концерт у новому форматі влаштують на летовищі у селі Крупа, що під Луцьком. На території аеродрому 29 травня виступить гурт «Без обмежень», повідомляє «Перший».

Захід у такому форматі відбуватиметься вперше в Україні – запевняє організатор концерту, керівник івент-агенції «Tikhonov Agency» Євгеній Тихонов.

У коментарі «Першому» засновник агенції Євгеній Тихонов зазначив, що такий концерт вони в агенції вважають досить безпечним.

«Наша команда вигадала такий формат, адже ми вже довгий час просто стоїмо на місці і нічого не робимо. Такий концерт буде безпечним, будемо слідкувати, аби всі дотримувались правил. Взагалі, такий концерт пройде вперше у Луцьку, але надалі – це буде цілий тур. Ми запропонували такий формат гурту «Без обмежень», вони відразу погодились», – зазначив Тихонов.

Слухати концерт можна як відкривши вікна, так i через радіоприймач авто - звук транслюватиметься на особливій фм частоті.

«Покидати автівки не можна. У авто – максимум дві людини. Вартість квитка – за автівку, а не за людину», – розповів організатор.

В агенції Тихонова повідомили про ряд правил і обмежень, які будуть діяти на концерті:

1. Квиток є перепусткою на подію для одного автомобіля.

2. В одному авто дозволено знаходитись не більше 2-х дорослих осіб та 2 дітей до 12 років включно.

3. При в'їзді на територію події відбуватиметься ОБОВ'ЯЗКОВЕ вимірювання температури бездотиковим термометром.

4. Кожен пасажир автомобіля повинен мати при собі засоби особистого захисту та гігієни: захисну маску, рукавиці, антисептик.

5. Виходити з автомобіля дозволено лише у туалет, при цьому з одягненою маскою, рукавицями та з дотриманням безпечних відстаней, згідно розмітки.

6. Одночасно у черзі до 1 туалету дозволено перебувати не більше 5 осіб.

7. Заборонено пересуватися на автомобілі по території до повного завершення концерту, за виключенням виїзду за територію, при цьому повернення неможливе.

8. Забороняється контактувати з будь-ким із присутніх.

9. Забороняється розпивати алкогольні напої та вживати заборонені речовини.

10. На території працюватиме професійна охорона та поліція, яка має право без пояснення причини попросити залишити подію.

11. Забороняється вмикати музику, або інші технічні прилади, які створять дискомфорт іншим відвідувачам.

12. Забороняється фото-відео зйомка концерту на професійне обладнання за виключенням попередньої акредитації

13. Між рядами автомобілів постійно чергуватиме охорона та волонтери, які зможуть оперативно вирішити будь-яку проблему, також буде створено спеціальний канал у засобах зв'язку.

14. Для кросоверів та мінівенів відведені спеціальні місця, щоб не закривати огляд більш низьким авто.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter