Успішно!

«Гінекологія без страху»: у Луцьку презентують книгу про жіноче здоров’я

У Луцьку відбудеться презентація книги лікарки та авторки блогу про жіноче здоров’я Оксани Негрич — «Гінекологія без страху». 

У Луцьку відбудеться презентація книги лікарки та авторки блогу про жіноче здоров’я Оксани Негрич «Гінекологія без страху». 

Зустріч відбудеться 15 червня о 15:00, у соціокультурному просторі «Мистецький» (Волинська ДОУНБ імені Олени Пчілки, вул. Шопена, 11).

Організатори події — літературна платформа «Фронтера». Стратегічний партнер — платформа «Алгоритм дій». 

Модеруватиме захід керівниця Фонду боротьби з раком Марія Адамчук-Коротицька.

Дрескод — елементи рожевого та блакитного. Вхід —  вільний, але необхідна обов’язкова реєстрація. 

Оксана Негрич — кандидатка медичних наук, асистентка кафедри акушерства, гінекології та перинатології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. «Гінекологія без страху» вийшла у видавництві «Віхола». 

«Гормони, менструація, ПМС та овуляція. Секс, контрацепція, інфекції. Піхва, вульва, клітор і (міфічна) точка G. Базовий набір інформації про власне тіло, яким варто володіти кожній жінці. У своїй книжці гінекологиня Оксана Негрич докладно знайомить кожну з її ж власним організмом. Гінекологиня детально описує не лише те, як працює жіноча репродуктивна система в цілому, а й зупиняється на найпоширеніших ситуаціях та міфах, пояснюючи жіночу анатомію та моменти, на які варто звертати увагу  самостійно та на огляді у лікаря», — йдеться в анотації до книги.


 

Додати новий коментар