Фестиваль «Княжий»: тут оживає історія. ФОТО

06 Липня 2019

«Княжий» – сучасний фестиваль з українською музикою, гутірками з відомими людьми, театральними дійствами, лицарськими боями, унікальними конкурсами краси.

Усе це можна буде побачити 13-14 липня в парку села Заріччя, що знаходиться поблизу Володимира-Волинського. Чим цікавий волинський фестиваль та чим він може здивувати, дізнавався «Таблоїд Волині».

По-перше, «Княжий» – це родинний фестиваль. Щось цікаве для себе знайде кожен член сім’ї: для малюків – дитяче містечко, для юнаків – лицарські бої та можливість випробувати свої сили, для дівчаток – фешн-програма, для дорослих – спілкування з відомими людьми на гутірках, а об’єднає всіх музична сцена, де виступатимуть популярні українські гурти.

По-друге, фестиваль вільний від алкоголю. Організатори заборонили приносити з собою спиртне на територію, розпивати його, наголошуючи, що відпочинок має бути здоровим і безпечним.

«Коли ми починали, то хотіли донести до наших гостей, що якісний фестиваль може відбуватися без алкоголю. Оскільки «Княжий», усе-таки, робить акцент на активному сімейному відпочинку, ми повністю заборонили проносити алкоголь із собою та в собі (тобто, бути в стані алкогольного сп’яніння)», – наголосила Катерина Музичук, виконавча директорка фестивалю.

По-третє, вхідний квиток на фестиваль коштує 50 гривень на два дні. За такої вартості зазвичай не очікують високого рівня заходу, але цей стереотип повністю ламає фестиваль «Княжий». Цьогоріч хедлайнерами музичної сцени стануть гурти «СКАЙ», «ОтВінта», «O.Torvald» та «Карна». Також організатори обіцяють, що приберегли кілька сюрпризів для гостей, адже ще не всі колективи оголошені.

Ще одна родзинка фестивалю – фешн-програма та конкурс краси: минулоріч за корону змагалися близнючки. Цього року за титул «Княгиня-берегиня» боротимуться заміжні жінки від 25 років.

Одне з найяскравіших дійств «Княжого» – лицарські бої та турніри, завдяки яким «оживає історія».

Про «Княжий» можна розповідати довго й багато, тому стежте за наступними публікаціями, з яких дізнаєтеся про всі локації фестивалю, а 13-14 липня усіх бажаючих чекають у тисячолітньому Володимирі-Волинському.


1

Читати ще

Коментарі

ХМ

обличчя фестивалю таке простецьке , що аж занадто. Таку дівчину навіть би й не зауважив в натовпі ( то моє суб єкктивне, без образ)

Читачка

Гармонійно. Модель злилася з образом

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter